Organisatie

Contactgegevens Hoofdbestuur Persawa

Functie Naam e-mail telefoon
Voorzitter Ivan Van Hoyweghen   ivan.vanhoyweghen@water-link 0470/180.253
Ondervoorzitter Patrick Brems   patrick.brems@water-link.be 0474/990.494
Penningmeester Ronny Adams   ronny.adams@water-link.be 0479/269.992
Secretaris Kathleen Piessens   kathleen.piessens@water-link.be  03/244.06.58
Raadsleden Danny Van Haudt   danny.vanhaudt@water-link.be
Eric Pel   ericpel@water-link.be
Kris Van Beeck (nog te bevestigen AV)   kris.vanbeeck@water-link.be  03/244.07.22

Onze Ambassadeurs

Net als ons moederbedrijf water-link, is onze personeelsvereniging, Persawa, al een tijdje bezig zichzelf te vernieuwen.
Zo werd vorig jaar een nieuwe bestuursploeg, onder leiding van voorzitter Ivan Van Hoyweghen, aangesteld. Tot hiertoe werd er vooral gewerkt aan interne herstructureringen zoals het verenigen van alle onderafdelingen onder één bestuur. Lees verder about “Op weg naar een nieuwe, frisse personeelsvereniging”

Hoe kan ik helpen?

Ben je creatief, ondernemend, heb je organisatietalent en wil je de Personeelsvereniging komen ondersteunen?

Wil je graag je steentje bijdragen om de werking van onze personeelsvereniging te verbeteren? Wij zijn altijd op zoek naar enthousiaste vrijwilligers.

Laat je gegevens achter op onderstaand formulier en vermeld zeker voor welke functie('s) je kandidaat bent. We kijker ernaar uit om samen met jou onze personeelsvereniging verder uit te bouwen en misschien met jouw frisse ideeën nieuwe initiatieven te ontwikkelen die de interesse van onze leden/collega's opwekken

Ja, ik word bestuurslid of ambassadeur!

Naam (verplicht)

E-mail (verplicht)

Telefoon nummer (optioneel)

Onderwerp (verplicht)

Licht toe voor welke functie je je kandidatuur stelt