Voor elk wat wils

Wat doen wij?

cropped-cropped-logo_persawa_temp11.png1_

Persawa organiseert jaarlijks zeer verschillende activiteiten.

Doelstelling is het bevorderen van de samenhorigheid door middel van een uitgebreid activiteitenprogramma voor ontspanning en gezelligheid.

 

Wie is Wie en doet Wat bij Persawa Hoofdbestuur?

Ons motto is daarom:

Voor elk wat wils

Happy Hour

HAPPY HOUR

Vakantieverhalen delen met collega’s, ideeën uitwisselen over onze samenwerking of gewoon eens bijpraten in een gemoedelijke sfeer? Het kan.

Persawa organiseert op enkele vrijdagen in het jaar het gezelligste happy hour, soms in de productie soms op locatie (café Continu).
Alle collega’s welkom van 15u tot 17u voor een hapje en een drankje.

Happy Hour

BLOEMSCHIKKEN

Een creatieve, inspirerende en vooral gezellige workshop met collega’s. Niets is zo fris als bloemen in huis en als bloemschikker beleef je aan elke periode van het jaar plezier. Alle bloemschik-activiteiten laten toe om in te gaan op seizoenen en gelegenheden.

Iedereen gaat steeds met een leuk werkstuk naar huis.

Ook zo’n zin in een workshop?

Workshops

Bloemschikken

Cultuur

CULTUUR

Via Persawa kunnen medewerkers individueel gebruik maken van vele aanbiedingen per jaar op cultureel gebied. Het aanbod varieert van muziek en theater tot musea en grote evenementen.

Het gaat vooral om culturele activiteiten die door derden worden aangeboden. De meest recente aanbiedingen en activiteiten op cultureel gebied vind je in jouw mailbox.

Cultuur

CITY TRIPS

Persawa blijft niet alleen binnen de landsgrenzen, maar trekt er regelmatig op uit met de collega’s. Een reis van één of meerdere dagen is een unieke gelegenheid om de onderlinge banden te versterken.

Wat dacht u van een gezellig onderonsje in Barcelona of Reims?

We hopen je graag eens te ontmoeten op één van onze trips …

 

City trips

City-Trip

FIETSTOCHTEN

Fietstochten

WIJNPROEVERIJEN

Wijnproeverijen

VIERING 25 EN 35 JAAR DIENST EN DE JONGGEPENSIONEERDE COLLEGA’S

Samen met hun partner nodigt Persawa onze collega’s uit op een etentje waar ze in de bloemetjes gezet worden. Ieder van hen ontvangt een mooi geschenk.

Elk jaar kijken we opnieuw uit naar deze viering. Want het gaat om mensen die heel plichtsbewust een groot deel van hun leven aan water-link gegeven hebben. Mensen die mee vorm gegeven hebben aan onze organisatie en er vaak ook een trotse ambassadeur van geworden zijn.

jubilaris

Geprogrammeerde activiteiten

Contactgegevens Hoofdbestuur Persawa

Functie Naam e-mail telefoon
Voorzitter Ivan Van Hoyweghen   ivan.vanhoyweghen@water-link 0470/180.253
Ondervoorzitter Patrick Brems   patrick.brems@water-link.be 0474/990.494
Penningmeester Ronny Adams   ronny.adams@water-link.be 0479/269.992
Secretaris Kathleen Piessens   kathleen.piessens@water-link.be  03/244.06.58
Raadsleden Danny Van Haudt   danny.vanhaudt@water-link.be
Eric Pel   ericpel@water-link.be
Kris Van Beeck (nog te bevestigen AV)   kris.vanbeeck@water-link.be  03/244.07.22

Hoe kan ik helpen?

Ben je creatief, ondernemend, heb je organisatietalent en wil je de Personeelsvereniging komen ondersteunen?

Wil je graag je steentje bijdragen om de werking van onze personeelsvereniging te verbeteren? Wij zijn altijd op zoek naar enthousiaste vrijwilligers.

Laat je gegevens achter op onderstaand formulier en vermeld zeker voor welke functie('s) je kandidaat bent. We kijker ernaar uit om samen met jou onze personeelsvereniging verder uit te bouwen en misschien met jouw frisse ideeën nieuwe initiatieven te ontwikkelen die de interesse van onze leden/collega's opwekken

Ja, ik word bestuurslid!

Naam (verplicht)

E-mail (verplicht)

Telefoon nummer (optioneel)

Onderwerp (verplicht)

Licht toe voor welke functie je je kandidatuur stelt